Головна » Статті » Цікаво знати » Корисне

Презентація Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У 1950-х роках розпочато будівництво нової школи. Темпи роботи були повільними, й під школу передали приміщення колгоспної контори, до якого добудували дві класні кімнати.

/Files/images/Безымянный2.JPGФото 2. Вигляд школи у 50-х роках. Школярі готуються до 9 Травня.

З 1966 р. директором працює П. Т. Ткачов. Він засновує кімнату бойової слави, організовує пошукову і краєзнавчу роботу. Завдяки слідопитам було встановлено ім'я воїна, похованого біля школи.
У 1971 р. з приходом вчительки математики Р. І. Ткачової активізувалася виховна робота. Діти займалися туризмом, діяли гурток художньої самодіяльності і фотогурток, школярі виступали з концертами у селах району, У 1981 р. педагогічний колектив організував ансамбль «Зорі», який посідав у районних конкурсах призові місця, а нагородами були поїздки в різні куточки України. Музичний керівник школи створив учнівський хор.
1985 р. директором призначено Р. І. Ткачову, яка організувала капітальний ремонт школи. Проте її відвідувало дедалі менше дітей, і з вересня 1986 р. школу було реорганізовано в початкову, а згодом - у школу-садок. На той час у школі навчалося 20 учнів, у дитячому садку було 18 дітей. Велику увагу приділяли родинному вихованню, співробітництву з батьківським активом.
3 1990 р. Підгорецька школа - малокомплектна; У двох класах-комплектах навчалося 15 дітей.
У 2001 р. в школі один клас-комплект, який налічує 10 учнів; садочок відвідує також 10 дітей. Педагогічний колектив складається з трьох осіб: директора, учителя, вихователя. Він продовжує традиції родинного виховання, проводить свята «Тато, мама і я - дружна сім'я», «Шануй батька і неньку-буде тобі скрізь гладенько», «Родинні обереги».

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный3.JPGФото 3. Перше вересня 2001 року, святкова лінійка. До першого класу прийшло 7 учнів.

З 2003 по 2007 рік школа має назву: «Підгірцівський загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад І ступеня».В школі навчаються діти 1-4 класів та виховуються діти дитячого садка. Але в 2003 році з’явилася перспектива на побудову 9-тирічного закладу. За побудову школи береться Київська міська райдержадміністрація та Київспецтранс.
З 2004- 2007 рік Підгірцівська школа співпрацює з Академією Педагогічних наук України, зокрема з Мелешко В.В.,завідуючою лабораторією Сільської школи.

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный4.JPGФото 4. Такий вигляд мала школа у 2006 році.

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный5.JPGФото 5. Виступ школярів 9 Травня 2007 року. На задньому плані можна побачити новобудову школи.

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный6.JPGФото 6. 1 Вересня 2007 року, відкриття школи Голубченком А. К. заступником голови КМДА.

У 2007 році школа має назву «Підгірцівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дощкільний навчальний заклад І – ІІ ступенів» .В школі навчається 55 учнів 1-9 класів та виховується 22 дітей дитячого садка. Працює 16 педагогів. В січні 2008 року відбулася реорганізація закладу. Школа отримала назву: «Підгірцівська ЗОШ І – ІІ ступенів».

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный7.JPGФото 7. 1 Вересня 2010 року. Виступ першокласників. На задньому плані заступник директора з НВР Левченко Л.М., директор школи Клименко О,А., заступник голови Обухівської РДА Москаленко І.М., і сільський голова с.Підгірці Гажаман О.Ю.

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/storya/Безымянный8.JPGФото 8. Сучасний вигляд школи.

На сьогоднішній день в школі навчається 98 учнів та працює 22 педагога. Всі вчителі працюють по спеціальності. Є кабінет інформатики повністю оснащений комп’ютерною технікою. Кабінет трудового навчання ,в якому є верстаки та станки для обробки деревини, ведеться гурток «Петриківський розпис»,якого веде народна майстриня Обухівщини, обладнаний кабінет хімії. Зусиллями працівників школи та учнів було створено «Кімнату Бойової слави» , «Українську світлицю», музей освіти школи.
З 2008 по 2011 рік стояло питання про відкриття школи І – ІІІ ступенів,що дало б можливість мати більше педагогічне навантаження для вчителів та здобувати повну середню освіту всім дітям,які проживають на території села Підгірці.
У липні 2011 року Підгірцівська ЗОШ І – ІІ ст.. змінила назву на Підгірцівську ЗОШ І – ІІІ ст.. завдяки Обухівській РДА,відділу освіти Обухівської РДА, Підгірцівській сільській раді та на величезне прохання батьків протягом багатьох років.

Презентація 

Категорія: Корисне | Додав: друг (03.12.2015)
Переглядів: 581 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar