Головна » 2016 » Вересень » 27 » Інтерактивні візуалізації з історії, географії, математики, хімії та астрономії
20:41
Інтерактивні візуалізації з історії, географії, математики, хімії та астрономії
Історія
https://ybogdanov.github.io/history-timeline – розкішна горизонтальна візуалізація історії в особах: можна наочно побачити, хто з видатних діячів мистецтва, політиків, учених, релігійних лідерів і бізнесменів жив в один час.
 
Географія
https://windyty.com – неймовірно яскрава інтерактивна візуалізація потоків вітру, температури, тиску, опадів і морських течій в режимі реального часу на всій земній кулі. Можна подивитися, як в Атлантичному океані народжуються шторми, або на перебіг Гольфстрім.
 
http://www.ventusky.com - ви зможете оцінити величину снігового покриву.
https://earth.nullschool.net - дозволить також оцінити рівні забруднення пилом і хімічними сполуками.
 
Можливо в дитинстві ви мріяли пробурити свердловину на іншу сторону Землі. Інтерактивний сервісhttp://visual.ly/journey-centre-earth-1?view=true - дозволить вам це зробити.
 
Ви досягнете Земного ядра і паралельно дізнаєтеся купу фактів про речі, які зустрічаються на неймовірних глибинах: Паризькі катакомби, нафтові свердловини і багато іншого. Паралельно ви також зможете зануритися в океан у батискафі та «побачити» драйверів, китів і Маріанську западину.
Астрономія
http://htwins.net/scale2 – відмінна візуалізація розмірів Всесвіту. Ви зможете наочно порівняти розміри всього, що нас оточує: розміри тіла людини з габаритами слона, Ейфелевої вежі або хромосоми.
Завдяки цьому сервісу стає зрозумілим, наскільки малим є атом або електрон і що таке нанометр. Більш того, тут можна не тільки оцінити відстань від Землі до Місяця, але і зрозуміти розміри всього нашого Всесвіту. І найголовніше, що вражає: все, що ви побачите – відкрив людський розум.
 Чи знаєте ви, скільки разів Велика китайська стіна вміститься між Сонцем і Венерою? А скільки хвилин світло подорожує від нашого світила до Плутона?
 
Сервіс http://joshworth.com/.../pixelspa.../pixelspace_solarsystem.html дозволить вам представити відстані між об'єктами в Сонячній системі. 1 піксель екрану буде прийнятий за 3474 км – такий діаметр Місяця. Переместивши майже на 17 000 точок, ви побачите Меркурій.
 Звичайно, програма дозволяє вимірювати відстань також в астрономічних одиницях, кілометрах, діаметрах Землі тощо. Випробуйте себе і дістаньтеся до межі нашої Сонячної системи.
 
Математика
А цей сервіс https://www.desmos.com дозволяє візуалізувати будь-яку математичну функцію або побудувати графік за сукупністю певних даних.
 Для початківців цікавими здаються приклади, які вмонтовані в сервіс – це графіки найпопулярніших «шкільних» прикладів, в яких ви зможете довільно змінювати параметри, відразу спостерігаючи їх вплив на зображення. Більш того, навіть існує можливість тільки мовою формул намалювати місто Лас-Вегас чи планети Сонячної системи.
 
Хімія
http://ed.ted.com/periodic-videos – ви вважали хімію складною наукою, а таблиця Менделєєва вас лякала? Сервіс TEDed створив інтерактивну таблицю хімічних елементів.
 
 Клік мишкою по будь-якій комірці таблиці автоматично відкриває відео, в якому дивний професор з університету Ноттінгема протягом 2-3 хвилин зрозумілою мовою покаже і розповість основні хімічні властивості вибраного елементу та його застосування в повсякденному житті.
Будьте обережні: хоча кожне відео досить коротке, відмовити собі в перегляді наступного дуже важко.
http://www.ouo.gov.ua
Переглядів: 636 | Додав: друг | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar