Головна » 2015 » Грудень » 7 » Безкоштовна освітня ІТ-програма від BrainBasket
00:37
Безкоштовна освітня ІТ-програма від BrainBasket

З метою надання можливості зробити перший крок в IT, Фонд BrainBasket запускає масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування.

Курс дозволить усім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Матеріали курсу надаватимуться провідними технічними університетами світу, зокрема, Гарвардом, Стенфордом, МІТ. Наразі фонд проводить переговори для вибору максимально оптимальної програми.

Заняття проходитимуть у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Участь у програмі не потребує попередніх технічних навичок. Подати заявку на участь у Technology Nation можуть усі бажаючі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

BrainBasket запрошуємо всіх, незалежно від віку, місця проживання, та інших факторів, взяти участь у безпрецендентній програмі Technology Nation.

Перший етап програми стартує 1 березня 2016 року.

РЕЄСТРАЦІЯ У TECHNOLOGY NATION

Переглядів: 604 | Додав: друг | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar