ВИДАТНІ  ВЧЕНІ

Проект Энциклопедия

01 - Галилео Галилей.

ЕвклІд

Аристотель

Пифагор

АрхІмед

 

Колекція відеоуроків з основних предметівшкільної програми - постійно поповнюється, у відкритому доступі: математика, інформатика, біологія, географія, російська мова, англійська мова, всесвітня історія, світова література та ін.
 
http://mriya-urok.com/media/front/images/logo.jpg
Мрія-урок - онлайн школа. Сервіс, що доможе заповнити прогалини в освіті.
 
 
 
Інтерактивні уроки на навчальному порталі Shkola.ua


 
 
Відеоуроки комп’ютерних програм: офіс, графіка, інтернет, мультімедіа та ін.
 
 
Публічні лекції наукової тематики.Відеотека. Бібліотека. Енциклопедія. Задачі. Фізика елементарних часток та ін.

 
 
Комп’ютерні відеоуроки.
 
 
 
 
 
  
 
 
Відеоуроки,відеолекції онлайн з вищої математики, фізики, хімії, теоретичної механіки та ін.

Гіпермаркет знань - багаторівневашкола онлайн, де вчителі, учні та їхбатьки можуть знайти все: уроки та кейси нового формату, домашні завдання і тести, відео та презентації, тренажери і практикуми. Поповнюйтенайпопулярніший шкільний ресурс, надсилаючисвої напрацювання.
 
Уроки Салмана Хана, для шкіл та інших навчальних закладів. Вони присвячені різним предметам, темам і дисциплінам: алгебрі, арифметиці, геометрії, банківській справі, біології, фізиці, хімії, астрономії, економіці та фінансам, історії, статистиці та багатьом іншим.
 
 
.Відеоуроки графічних програм. After effects, Maya, Cinema 4D, 3D max, Photoshop.
 
 
Відео уроки малювання онлайн. Програми техніки малювання олівцем.
 
 
"Бібліотека школяра". Сайт стане у нагоді тим, хто навчається і тим, хто постійно намагається здобути нові знання, при підготовці домашніх завдань чи складанні іспитів. "Бібліотека школяра" розділена на шістнадцять розділів, серед яких ми зможете знайти: твори з мови, з української та зарубіжної літератури, сочинения по русскому языку и литературе, стислі перекази творів, біографії письменників та історичних діячів, рефетати та багато іншого.
 
Інформатика та інші предмети, - сайт, який призначений для вчителів інформатики та учнів, що вивчають даний предмет. Тести, відеоуроки, презентації, статті, уроки, підручники, книжки, DVD кращих проектів від колег та корисне програмне забезпечення. 
 
 
 
 
 
Школа екстернів - м. Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 106/4, тел.: 257-10-28 - оптимальні умови освіти для специфічно обдарованих дітей, дітей, що професійно займаються спортом чи мистецтвом, хворіють, погано почуваються у великому колективі або мають будь-які інші підстави для вибору нетрадиційної освіти.
Основне - працювати самостійно за певним графіком без постійного контролю, можливість відвідати шкільного психолога.
Форми навчання у Школі екстернів: екстернат групи А, екстернат групи В, заочні класи, індивідуальне навчання.
Директор: Войтович Едуард Георгійович
Заступник директора: Іванова Людмила Василівна

 
 
YouTube EDU об'єднує учнів і викладачів в одній всесвітній аудиторії. В YouTube EDU ви знайдете величезну кількість навчальних відеоматеріалів - від академічних лекцій до надихаючих виступів.
Тут ви знайдете короткі уроки кращих викладачів з усього світу, курси лекцій провідних університетів, а також відео, які надихнуть вас на звершення нових відкриттів.
 
 
 
 http://ed.ted.com/ уроки, варті поширення
 

MyLearning являє собою ресурс для вчителів та учнів натхненний колекціями музеїв, бібліотек та архівів. Ресурси запропоновано у послідовності вивчення конкретних тем навчальної програми. Пошук за темами, віковими групами, музеями або ключовими словами.
Khan Academy Хан-академія, Академія Хана (англ. Khan Academy) — некомерційна освітня організація, яку створив у 2006 Салман Хан
 
 
Місія — «забезпечення якісної освіти для всіх, у будь-якому місці». Сайт академії містить онлайн колекцію з більш ніж 3 300 вільних лекцій, Міні відео-підручники з математики, історії, фінансів, фізики, хімії, біології, астрономії та економіки зберігаються на YouTube.
 
Coursera пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

 

http://discovery.4uth.gov.ua